6. Niedziela Zwykła

„Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem, powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni sięw Prawie, aż się wszystko spełni”.

1. Do końca lutego będzie można nabyć kawę orkiszową w cenie 10 zł. w formie cegiełki na Misje w Afryce. Wesprzemy w ten sposób Księdza Mariana Szatkowskiego na misji w Solimde w Togo.
  2. 20 lutego zapraszam na wyjazd pielgrzymkowo turystyczny. W planie Msza Święta i zwiedzanie opactwa w Lubiniu, filmowego Soplicowa w miejscowości Cichowo i muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie. Koszt wyjazdu to 100 zł.
  3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w środę i w sobotę po Mszy Świętej.
  4. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy w sobotę święto katedry Świętego Piotra Apostoła.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę.