5. Niedziela Wielkiego Postu

Jezus im odpowiedział: «Czyż dzień nie liczy dwunastu godzin? Jeśli ktoś chodzi za dnia, nie potyka się, ponieważ widzi światło tego świata. Jeżeli jednak ktoś chodzi w nocy, potknie się, ponieważ brak mu światła».
To powiedział, a następnie rzekł do nich: «Łazarz, przyjaciel nasz, zasnął, lecz idę go obudzić

1. W naszych modlitwach prośmy Pana Boga, by uwolnił świat od epidemii.
  2. W związku z sytuacją jaką przeżywamy ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny wydał zarządzenia, które informują o dyspensie od uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej i świątecznej do odwołania. W Mszach Świętych nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób, znak pokoju przekazujemy poprzez skinienie głową, zachowujemy podstawowe zasady higieny często myjąc ręce, pozostajemy w naszych domach.
  3. Msze Święte w tygodniu będą odprawiane jak dotychczas. Od 1 kwietnia Msze Święte będą odprawiane w Starej Górze o godzinie 18.00, w Osetnie o godzinie 19.00 i w Ryczeniu o godzinie 17.00. Pół godziny przed każdą Mszą Świętą w tygodniu będzie okazja do spowiedzi.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z istniejącą sytuacją nie będę odwiedzał chorych w domach. W razie pilnej potrzeby duszpasterskiej  proszę o kontakt telefoniczny. 601785725
  5. Zachęcam wszystkich Parafian do gorliwej modlitwy w domach. Odmawiajmy codziennie różaniec najlepiej wspólnie całymi rodzinami.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w środę i w  sobotę po Mszy Świętej.
  7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii przesyłane za pośrednictwem konta bankowego.