12. Niedziela Zwykła

Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.

1. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali uroczystość I Komunii Świętej w naszych kościołach w Starej Górze i Osetnie. Otoczmy dzieci i ich Rodziców naszą modlitwą.

2. Do końca miesiąca zapraszam w tygodniu na nabożeństwa czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła  w środę będziemy przeżywali Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

4. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii.

5. Spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej odbędzie się we wtorek  i w czwartek o 16.00 w Osetnie i w Starej Górze oraz dla wszystkich dzieci w Srodę o 18.00 w Starej Górze. Spowiedź Święta w sobotę o 10.00 w Starej Górze i o 14.00 w Osetnie.

6. We wtorek 23 czerwca przy kościele Świętej Katarzyny w Górze o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla chętnych do wzięcia udziału w tegorocznej Wrocławskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.