27. Niedziela Zwykła

Jezus im rzekł: «Czy nigdy nie czytaliście w Piśmie: „Ten właśnie kamień, który odrzucili budujący, stał się głowicą węgła. Pan to sprawił, i jest cudem w naszych oczach

1. W  październiku  zmieniają się godziny Mszy Świętych w tygodniu. We wtorki  i czwartki w Starej Górze o godzinie 17.00, w środy i soboty w Osetnie o godzinie 18.00 i w piątki w Ryczeniu o godzinie 16.00.
  2. Przez cały miesiąc październik po Mszach Świętych w dni powszednie będziemy odmawiali Różaniec przed Najświętszym Sakramentem Zapraszam wszystkich Parafian od najmłodszych do najstarszych do licznego udziału w tej wspólnej modlitwie.
  3. W sobotę o godzinie 8.30 z Osetna i 8.40 ze Starej Góry wyruszymy  na pielgrzymkę do Kobylina i Gołuchowa.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III w niedzielę za tydzień 11 października w Osetnie po Mszy Świętej o godzinie 12.00.
  5. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania we wtorek 13 października w Starej Górze po Mszy Świętej o godzinie 17.00.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu  czynna w środę i w  sobotę po Mszy Świętej.
  7. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  8. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy w poniedziałek wspomnienie Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, w środę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę.