28. Niedziela Zwykła

Królestwo niebieskie podobne jest do króla, który wyprawił ucztę weselną swemu synowi. Posłał więc swoje sługi, żeby zaproszonych zwołali na ucztę, lecz ci nie chcieli przyjść.

  1. Przez cały miesiąc październik po Mszach Świętych w dni powszednie będziemy odmawiali Różaniec przed Najświętszym Sakramentem Zapraszam wszystkich Parafian od najmłodszych do najstarszych do licznego udziału w tej wspólnej modlitwie.    
  2. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III dzisiaj w Osetnie po Mszy Świętej o godzinie 12.00.
  3. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania we wtorek 13 października w Starej Górze po Mszy Świętej o godzinie 17.00.    
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu  czynna w środę i w  sobotę po Mszy Świętej.   
  5. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.                      
  6. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy wspomnienie we wtorek Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Prezbitera, w czwartek Świętej Teresy Od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła, w piątek Świętej Jadwigi Śląskiej i w sobotę Świętego Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika.                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę.