07.02.2021 – V Niedziela w ciągu roku.

Nad ranem, kiedy jeszcze było ciemno, wstał, wyszedł i udał się na miejsce pustynne, i tam się modlił. Pośpieszył za Nim Szymon z towarzyszami, a gdy Go znaleźli, powiedzieli Mu: «Wszyscy Cię szukają». Lecz On rzekł do nich: «Pójdźmy gdzie indziej, do sąsiednich miejscowości, abym i tam mógł nauczać, bo po to wyszedłem

  1. W naszej parafii w ostatnim czasie otaczamy naszą modlitwą 11 letniego Stasia Karlińskiego. Prosimy Pana Boga dla niego o powrót do zdrowia. Zwracam się również do wszystkich Parafian o wsparcie finansowe dla Stasia. Można to uczynić składając ofiarę do puszki dziś lub w następną niedzielę. Bóg zapłać za modlitwy  i ofiary.
  2. Zachęcam do podarowania 1 % podatku na rzecz Stowarzyszenia Oaza, którego celem jest wybudowanie domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. KRS Stowarzyszenia – 0000503238 
  3. W I Niedzielę Wielkiego Postu – 21.02.2021 r. będziemy gościli w naszej parafii Siostry ze Zgromadzenia Cichych Pracowników Krzyża z Głogowa.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej. 
  5. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.  
  6. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w środę wspomnienie Świętej Scholastyki, Dziewicy, w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.     
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.