07.03.2021 – III Niedziela Wielkiego Postu.

Jezus dał im taką odpowiedź: «Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzy dni wzniosę ją na nowo».

1. Ojciec Stanisław nasz tegoroczny rekolekcjonista bardzo serdecznie dziękuje za dar modlitwy i ofiary pieniężne złożone w czasie rekolekcji.
  2. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, które będą w naszych kościołach w czwartki o godzinie 17.00 w Starej Górze, w piątki o godzinie 16.00 w Ryczeniu i w soboty o godzinie 18.00 w Osetnie.
  3. W Niedziele Wielkiego Postu zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali    z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godzinie 17.00. Dzisiaj  w Ryczeniu  a w następną niedzielę w Osetnie.
  4. Zachęcam do podarowania 1 % podatku na rzecz Stowarzyszenia Oaza, którego celem jest wybudowanie domu dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. KRS Stowarzyszenia – 0000503238
  5. Caritas jak co roku rozprowadza baranki z białej czekolady i skarbonki jałmużny wielkopostnej. Baranki są w cenie 5 złotych.  Są też do nabycia paschaliki w cenie 4 zł.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.  Spowiedź Święta przed Świętami będzie w naszej parafii 23 marca od 15.30 do 16.30 w Starej Górze, 24 marca od 17.30 do 18.30 w Osetnie i 26 marca od 15.30 do 16.00 w Ryczeniu.
  7. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności Marian Klaczkowski i Tomasz Kosiuba. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.