06.06.2021 – X Niedziela w ciągu roku.

Odpowiedział im: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?»
I spoglądając na siedzących dokoła Niego, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką»

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Mszę Świętą zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe, które odprawiamy bezpośrednio po Mszy Świętej w dni powszednie.
  3. W niedzielę za tydzień zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie o godzinie 20.00  w Osetnie.
  4. W środę i sobotę zapraszam na spotkanie do Osetna na godzinę 17.30 młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  7. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy wspomnienie we wtorek  Świętej Jadwigi Królowej, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.