20.06.2021 – XII Niedziela w ciągu roku.

Wtedy rzekł do nich: «Czemu tak bojaźliwi jesteście? Jakże brak wam wiary!» Oni zlękli się bardzo i mówili między sobą: «Kim On jest właściwie, że nawet wicher i jezioro są Mu posłuszne?

1. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe, które odprawiamy bezpośrednio po Mszy Świętej w dni powszednie.
  2. W sobotę zapraszam na spotkanie do Osetna na godzinę 17.00 dzieci  klas III  przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej.
  3. Zapraszam na wyjazd rekolekcyjno-wypoczynkowy do Wambierzyc i okolic w dniach od 12 do 15 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  6. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy wspomnienie w poniedziałek Świętego Alojzego Gonzagi, Zakonnika, w czwartek uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.