04.07.2021 – XIV Niedziela w ciągu roku.

A Jezus mówił im: «Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony».

1. We wtorek 13 lipca zapraszam na godzinę 20.00 do Osetna na Mszę Świętą z Nabożeństwem Fatimskim.
  2. Zapraszam na wyjazd rekolekcyjno-wypoczynkowy do Wambierzyc i okolic w dniach od 12 do 15 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii.
  3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy wspomnienie  we wtorek Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy, w czwartek Świętego Jana z Dukli, Prezbitera.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.