08.08.2021 – XIX Niedziela w ciągu roku.

Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje Ciało, wydane za życie świata.

1. W tym tygodniu w piątek zapraszam na Mszę Świętą z nabożeństwem fatimskim do Osetna na godzinę 20.00.
  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  4. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy wspomnienie w poniedziałek święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Europy, we wtorek święto Świętego Wawrzyńca, Diakona i Męczennika, w środę wspomnienie Świętej Klary, Dziewicy, w sobotę wspomnienie Świętego Maksymiliana Marii Kolbego, Prezbitera i Męczennika.
  5. Zapowiedź przedślubna I : Agata Bogucka i Dominik Mrzygłód zamieszkali we Wrocławiu.
  6. W minionym czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności Helena Czyż i Kazimierz Barda. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego