29.08.2021 – XXII Niedziela w ciągu roku

Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota. Całe to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym

  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca z tej okazji odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną.     
  2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna  w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  3. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  4. Zapraszam na autokarową pielgrzymkę w dniach 20-21 wrzesień do sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu koło Jasła. Zapisy i szczegóły w zakrystii.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy wspomnienie w piątek Świętego Grzegorza Wielkiego , Papieża.   
  6. Zapowiedź przedślubna II : Katarzyna Król i Łukasz Papmel zamieszkali w Rogowie Górowskim oraz Weronika Raczyńska zamieszkała Osetnie Małym i Artur Zwolski – Valcourt zamieszkały w Częstochowie.  III : Dominika Przybylska i Łukasz Panek zamieszkali w Starej Górze. 
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.