10.10.2021 – XXVIII Niedziela w ciągu roku

Wtedy Jezus spojrzał na niego z miłością i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną»

1. Zapraszam w dni powszednie na Mszę Świętą i Różaniec odmawiany przed Najświętszym Sakramentem.
  2. W środę 13 października zapraszam do Osetna na godzinę 20.00 na Mszę Świętą i Różaniec Fatimski z procesją wokół kościoła. Zabierzmy ze sobą świece, które zapalimy w czasie procesji.
  3. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu jedynie w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Zapraszam na autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Węglewie i Tulcach oraz skansenu miniatur szlaku piastowskiego. Wyjazd z Osetna 16 października o 7.30. Zapisy w zakrystii.
  5. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy w środę wspomnienie Błogosławionego Honorata Koźmińskiego, Prezbitera, w piątek Świętej Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła, w sobotę Świętej Jadwigi Śląskiej.
  6. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III za tydzień w niedzielę 17 października po Mszy Świętej o godzinie 12.00 w Osetnie.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.