This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

XXIX Niedziela Zwykła

„Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych”.

1. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci na wspólną modlitwę różańcową w miesiącu październiku. Różaniec odmawiamy przed Najświętszym Sakramentem po Mszach Świętych w tygodniu. Ofiarujemy tę modlitwę różańcową w intencji misji.
  2. W tym tygodniu w Starej Górze we wtorek i czwartek Różaniec będzie o godzinie 16.30 a po nim rozpocznie się Msza Święta.
  3. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli ofiarę na wsparcie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. W całej parafii zebraliśmy kwotę
  4. Można zabrać do domu kartki wypominkowe. Modlitwy wypominkowe będą przez cały miesiąc listopad na początku Mszy Świętej w dni powszednie.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  7. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy we wtorek Świętego Jana Pawła II.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę.