This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Niedziela Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa 

Gdy mędrcy się oddalili, oto anioł Pański ukazał się Józefowi we śnie i rzekł: «Wstań, weź dziecię i Jego Matkę i uchodź do Egiptu; pozostań tam, aż ci powiem; bo Herod będzie szukał dziecięcia, aby Je zgładzić».” 

  1. Dziś ostatnia niedziela roku kalendarzowego. Przeżywamy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Polecajmy w modlitwach nasze rodziny. 

  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na zakup specjalistycznego łóżka dla dzieci z ośrodka Sióstr Józefitek w Wierzbicach. Zebraliśmy 2086 zł. 

  3. W tym tygodniu rozpocznie się wizyta kolędowa. Jak co roku zapraszam na Msze Święte w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek które będą sprawowane o godzinie 15.00 a w soboty o 9.00. Porządek kolędy w tym tygodniu: w czwartek 02.01. 2020 – Kietlinek i Osetno Małe, w piątek Ryczeń numery 69 i 68, w sobotę Ryczeń od numeru 3 do końca. 

  4. Kancelaria parafialna w czasie kolędy nie będzie czynna. W razie potrzeby proszę o kontakt telefoniczny. 

  5. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą. 

  6. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywamy w środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, w czwartek Świętego Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, Biskupów i Doktorów Kościoła. 

  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę.