04.04.2021 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Wtedy wszedł do wnętrza także i ów drugi uczeń, który przybył pierwszy do grobu. Ujrzał i uwierzył. Dotąd bowiem nie rozumieli jeszcze Pisma, które mówi, że On ma powstać z martwych

  1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.  Śpiewamy radosne Alleluja! Wszystkim Drogim Parafianom oraz Gościom  składam życzenia Bożego Pokoju w sercu, Radości, wzajemnej Miłości i niezłomnej Wiary w obecność Chrystusa Zmartwychwstałego pośród nas.
  2. Serdeczne podziękowania składam Tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do głębszego przeżywania Tajemnic naszej wiary. Dziękuję za przygotowaną Ciemnice i Boży Grób oraz za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.  
  3. Dziękuję za modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem oraz za udział w Liturgii Wielkiego Tygodnia oraz szczególnie za liczne Komunie Święte.   
  4. Ofiary składane na tacę w dniu jutrzejszym będą przeznaczone na potrzeby Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
  5. Ze sprzedaży 134 palm pozyskane zostało 1500 złotych. Dziękuję osobom, które wykonały palmy i tym, którzy je zakupili. Pieniądze zostały przekazane rodzicom niepełnosprawnej 13-latki na zakup sprzętu ułatwiającego jej codzienne funkcjonowanie. Bóg zapłać!
  6. Zmieniają się godziny Mszy Świętych w tygodniu. We wtorki i czwartki o godzinie 18.00 w Starej Górze, w środy i soboty o 19.00 w Osetnie i w piątki o godzinie 17.00 w Ryczeniu. 
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś. p. Helenę Szymuś mieszkankę Rogowa Górowskiego.  
  8. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  9. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.