02.03.2021 – V Niedziela Wielkanocna

Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić

1. W maju po Mszach Świętych w tygodniu będziemy przed Najświętszym Sakramentem odmawiali Litanię Loretańską do Najświętszej Maryi Panny.
  2. Od maja do października każdego 13 w kościele parafialnym w Osetnie o godzinie 20.00 będzie odprawiana Msza Święta, różaniec i procesja Fatimska wokół kościoła.
  3. W piątek odwiedzę chorych w domach z posługą sakramentalną.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w środę i sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.
  6. Zapowiedź przedślubna III : Iwona Maria Kozakiewicz zamieszkała w Goli Górowskiej i Piotr Hołtra zamieszkały w Radosławiu.
  7. W Liturgii Kościoła w poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski,  we wtorek wspomnienie Świętego Floriana, Męczennika, w  czwartek święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę uroczystość Świętego Stanisława, Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.