17.10.2021 – XXIX Niedziela w ciągu roku

„Lecz Jezus rzekł do nich: «Kielich, który Ja mam pić, wprawdzie pić będziecie; i chrzest, który Ja mam przyjąć, wy również przyjmiecie. Nie do Mnie jednak należy dać miejsce po mojej stronie prawej lub lewej, ale dostanie się ono tym, dla których zostało przygotowane»”.

  1. Zapraszam w dni powszednie na Mszę Świętą i Różaniec odmawiany przed Najświętszym Sakramentem. 
  2. Dzisiaj po Mszach świętych można wesprzeć ofiarą składaną do puszek Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w środę i w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy wspomnienie w poniedziałek Świętego Łukasza Ewangelisty, we wtorek Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w środę Świętego Jana Kantego, w czwartek Błogosławionego Jakuba Strzemię, w piątek Świętego Jana Pawła II, w sobotę Świętego Jana Kapistrana i Świętego Józefa Bilczewskiego.   
  5. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III dziś po Mszy Świętej o godzinie 12.00 w Osetnie.  
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiary składane na tacę oraz za pośrednictwem konta bankowego.